український

Я не боятимуся зла

Чому Сполученим Штатам потрібен справді незалежний президент?

Емануель Пастрейч

Шановні громадяни великого народу України

Я щиро співчуваю вам, коли чую жахливі історії про те, як ваш народ був принесений в жертву в потворній боротьбі за геополітичну владу між іноземними військами, за контроль над ресурсами транснаціональними корпораціями, і ви стали жертвами численних змов фашистів і найманців, які сповнені рішучості використовувати вас як привід для збільшення своєї огидної сили. Ці сили, видимі й невидимі, прагнуть посилити напруженість і насильство, щоб отримати можливість зруйнувати верховенство права і змусити невинних людей підтримувати політику, яку вони в іншому випадку ніколи б не підтримували. Вони хотіли б, щоб в Україні затягнувся конфлікт на кшталт Афганістану чи Іраку, або навіть світова війна, якщо це допоможе їм захопити владу.

Хоча це, безумовно, правда, що в кожному окремому випадку дії Сполучених Штатів можуть бути корисними для деяких людей, які стикаються з хаосом в Україні. Проте, зрештою, Сполучені Штати не можуть виконувати позитивну роль у регіоні у військовому чи навіть політичному сенсі, і повинні відмовитися від військового нарощування, припинити НАТО та створити систему колективної безпеки, засновану на принципах Статуту Організації Об’єднаних Націй, який у цей критичний момент охоплює справжній інтернаціоналізм.

Ми повинні були перетворити «мечі на лемеші» у 1945 році, але нам це не вдалося. Сумна історія, як Сполучені Штати були заражені імперіалізмом Великої Британії.

Прошу вибачення у вас, жертви американської дурості та сліпоти.

Це те, що зробить моя адміністрація: навіть якщо деякі розчаровані тим, що ми не можемо підтримати їх у протистоянні російському імперіалізму, ми сподіваємося, що вони зможуть мислити раціонально та стратегічно і зрозуміють, що якщо кінцевою метою є цілісність і незалежність України, тоді єдиним рішенням є побудова України, яка не залежить від тієї чи іншої світової держави..

Справжнє рішення може прийти лише від народу України, і конфлікт між Сполученими Штатами, Росією та Німеччиною (і, можливо, також Туреччиною та Польщею) не підвищить незалежність

Сполучені Штати нерозумно розширили свою глобальну присутність після того, як Радянський Союз вийшов з Афганістану. Тепер, коли ми вийшли з Афганістану після нищівної двадцятирічної битви в цій країні, ми, американці, повинні усвідомити глибоку шкоду, завдану нашому суспільству, нашій економіці та нашим основним цінностям, завданих цією глобалістичною експансією.

У певному сенсі Сполучені Штати стали Радянським Союзом; ми зараз настільки невпевнені в собі, що повинні діяти впевнено та зарозуміло, ми повинні взяти на себе зобов’язання щодо масштабних проектів, які ми не можемо підтримати, тому що вони не дозволяють нам зіткнутися з нашим внутрішнім глибоким розпадом, і ми чіпляємося за мертву ідеологію та хворі установи (університети, газети, науково-дослідні інститути та державні установи), які руйнуються на наших очах.

Народ України мудрий і бачив погані звички великих держав протягом всієї історії. Ви знаєте, що імперіалізм — заразна хвороба.

Ситуація на Донбасі може призвести до довгострокового конфлікту, як-от 30-річна війна між Росією, Польщею та Туреччиною за контроль над Україною в 17 столітті. Такої ситуації потрібно уникнути за будь-яку ціну.

Сполучені Штати зайшли занадто далеко в підтримці фашистських груп, втручаючись у ваші внутрішні економічні справи та пропагандистськими кампаніями по всьому світу. Мої глибокі вибачення за вплив на вашу націю жахливого розпаду систем у Сполучених Штатах, які колись служили реальній меті.

Водночас я буду говорити з вами відверто як людина, яка глибоко стурбована за Україну. Я кажу вам, що ми не повинні забувати, що і Росія, і Німеччина мають давні традиції імперіалізму, а їхні еліти також мріють про глобальну могутність. Вони конспектують американські невдачі та злочини в Україні. Але вони роблять це не тому, що хочуть справедливості для вашої країни. Ні, в обох країнах є багато фракцій, які зацікавлені в поширенні власної влади на весь регіон, співпрацюючи або конкуруючи один з одним.

Я б також не довіряв Польщі, Туреччині чи Італії чи іншим глобальним інституціям, які прагнуть пожертвувати Україною заради своїх цілей.

Моя адміністрація буде прагнути відродити справжній інтернаціоналізм, який надихнув багатьох у 1930-х і 1940-х роках і призвів до поразки фашизму.

Цей інтернаціоналізм не буде стосуватися побудови нових імперій.

Ми не зацікавлені в створенні війни в Україні як способу підтримки військової економіки Сполучених Штатів. Ця економічна милиця війни Сполучених Штатів як засіб створення попиту має прийти до кінця, якщо ми хочемо врятувати нашу планету. Ми також не зацікавлені в тому, щоб угруповання в Росії та Німеччині з власними імперіалістичними планами звинувачували у всьому Сполучені Штати й намагалися представити себе як рятівників.

Ми з вами разом зустрінемо правду і не боятимемося зла. Ми будемо прагнути до справжніх інтересів українців і вийдемо за межі зали брехні та обману, які збили зі шляху весь світ.

Емануеля на пост президента

ПЛАТФОРМА З ВІСІМНАДЦЯТИ ПУНКТІВ

 1. Ми не визнаємо жодних виборів, які не є чесними

Нинішня виборча система настільки корумпована, що просто безглузда. Кваліфікований кандидат не допускається до голосування, а його ідеї та діяльність ігноруються ЗМІ, які навмисно забороняють громадянам доступ до критично важливої інформації. Голоси підраховуються за допомогою комп’ютерних систем, призначених для злому, не залишаючи жодних доказів священного вибору людей. Регіони, населені бідними, отримують так мало машин для голосування, що втомлені матері й батьки змушені годинами стояти в черзі, тремтячи, коли настають сутінки.

Останні вибори були пародією, а Демократична та Республіканська партії були лише грифами з дещо іншим оперенням, які зірвали каркас Статуї Свободи.

Ми не визнаємо легітимними будь-які вибори президента чи будь-якої іншої посади, доки країна не проведе вибори під міжнародним наглядом, на яких кожному громадянину буде гарантовано право голосувати таким чином, що легко перевіряється, і в якому кожен кваліфікований кандидат може представити свою політику безпосередньо людям. Усі вибори мають бути прозорими на всіх рівнях, а комерційна реклама має бути заборонена.

Минулого разу у нас були легітимні вибори, але ми маємо моральний обов’язок відхилити весь цей процес. Я не переживаю, що, балотуючись на пост президента, жоден багатий чоловік не буде фінансувати мене, жодні політичні партії не підтримають мене, жодні знаменитості не співатимуть мені хвалу. Ми знаємо, що без революційних змін наступні вибори будуть настільки шахрайськими, що ми не можемо визнати результати чи визнати тих, хто стверджує, що переміг, у будь-якому випадку.

На додаток, ті «обрані», незабаром доведуть, що не представляють «народ» у жодному сенсі цього слова. Ми, люди, повинні чекати, поки відбудуться легітимні вибори, в яких дозволять брати участь легітимним кандидатам.

 1. Зміна клімату є основною загрозою безпеці;

Відповідь має охоплювати всі аспекти внутрішньої та зовнішньої політики

Повна відданість сторічному плану пом’якшення та адаптації до зміни клімату має бути в центрі всієї політики безпеки, економіки та освіти Сполучених Штатів. Ми повинні присвятити цьому плану всі ресурси, зобов’язуючись до еквівалента воєнної економіки, щоб звести використання нафти та вугілля до нуля протягом двох-трьох років і виключити використання пластмас, нафтових добрив та інших матеріалів.

Уряд викладе директиви, які вимагатимуть швидкого скорочення використання викопного палива, припинення використання приватних автомобілів та обмеження використання літаків. Ми профінансуємо встановлення сонячних та вітрових електрогенераторів у кожному мікрорайоні. Усі права інтелектуальної власності на ці технології будуть розміщені урядом у суспільному надбанні. Буде негайно здійснено оновлення для всіх будівель, а також сонячної та вітрової енергії, щоб досягти майже нульового рівня викидів вуглецю. Уряд зробить це, використавши 50-річні позики, які відразу зроблять відновлювані джерела енергії дешевшими за викопне паливо шляхом розрахунку довгострокових витрат.

Ми припинимо всі субсидії на нафту, вугілля та уран. Ці види палива будуть визначені як контрольовані речовини, які не можна продавати з метою отримання прибутку.

Військові перейдуть на 100% відновлювану енергію швидше, ніж решта країни, і стануть найпотужнішим захисником екосистеми, а не нафтових воєн чи фіктивної геоінженерії.

Винищувачі, що забруднюють довкілля, і застарілі авіаносці будуть негайно знищені, не турбуючись про прибутки, які вони можуть отримати для корпорацій. Ми гарантуємо тим, хто втрачає свої робочі місця в перехідний період, працевлаштування в проектах відновлюваної енергетики. Фактично, ми гарантуємо працевлаштування кожному, хто бажає працювати.

Нафтогазові корпорації заробили трильйони доларів, наштовхуючи на громадян небезпечні речовини, такі як нафта, вугілля та природний газ, про які вони добре знали, що руйнують навколишнє середовище. Такі дії є злочинними. Активи цих корпорацій та їхніх власників будуть арештовані урядом і тими коштами, які будуть використані для фінансування трансформації нашої економіки. Марна трата енергії, їжі та природних ресурсів буде визнана за гидоту, яка є і ніколи не буде пропагуватися як символ кращого життя.

Уряд наглядатиме за створенням справді стійких міських та приміських громад та відновлюватиме дикі території, щоб забезпечити біорізноманіття. Це означатиме знищення торгових центрів, автостоянок, фабрик і автострад, які осквернили наші священні ліси та наші дорогоцінні водно-болотні угіддя.

 1. Ліквідувати ядерну зброю будь-якими необхідними засобами

Людство стикається з безпрецедентним ризиком ядерної війни, яка стала ще більш жахливою через рекламу «придатних для використання» ядерних міні-пристроїв. Прикро, що зараз ми витрачаємо трильйони доларів на модернізацію ядерних сил, які ми повинні ліквідувати.

Ми візьмемо на себе зобов’язання ліквідувати цю небезпечну зброю з Землі, яким би болючим не був цей процес. Заради наших дітей ми примусово конфіскуємо та знищимо всю ядерну зброю, починаючи зі Сполучених Штатів, а потім у всіх інших країнах світу. Ми працюватимемо з відданими групами громадян у країні та за кордоном, всередині уряду та за його межами, щоб переконатися, що розвиток ядерної зброї зупинено.

 1. Розпочати міжнародні наукові дослідження минулого, з яким так багато людей відмовляються боротися

Ми не можемо впоратися із загрозою зміни клімату та ядерної війни, поки не позбудемося культури заперечення, яка охопила нас протягом останніх двадцяти років. Ми повинні провести безстрашне розслідування дій невеликої групи владних людей після виборів 2000 року, включаючи так званий інцидент «9/11».

Ми повинні використовувати силу наукового методу, коли ми запускаємо міжнародні команди «правди та примирення», щоб досліджувати та розкривати чесну історію для наших громадян і світу. Не повинно бути обмежень у тому, як далеко заходить це розслідування. Враховуючи серйозність справи, усі пов’язані матеріали мають бути розсекречені. Ми також не повинні задовольнятися спрощеними оповідями, в яких звинувачують лише ту чи іншу групу. Вбивство в Східному експресі було розкритим злочином.

 1. Повернути американських військових додому та оновити Організацію Об’єднаних Націй

Сполучені Штати повинні повернути більшість військ, які вони розгорнули по всьому світу з часів Другої світової війни, війська, які часто експлуатуються на підприємствах найманців для обслуговування інтересів багатих. Ми повинні бути готові боротися і померти за справжню міжнародну безпеку, але робити це лише в найсуворішому сенсі, визначеному Статутом Організації Об’єднаних Націй. Краще було б ризикнути своїм життям у битві проти сил жадібності, щоб захистити ґрунт під нашими ногами, запевнити, що чисті води нашого океану не отруєні, і зберегти ліси назавжди, ніж воювати ці безглузді війни за ресурси для транснаціональних корпорацій.

Організація Об’єднаних Націй має бути основним простором, у якому ми плануємо майбутнє нашої тендітної планети, а потім реалізуємо ці плани. Інакше ми повинні працювати на місцевому рівні, зберігаючи глобальне бачення. Цей процес буде успішним лише в тому випадку, якщо Сполучені Штати та Організація Об’єднаних Націй зазнають повних реформ, які нададуть їм повноваження представляти громадян Землі без втручання корпорацій або багатих осіб.

 1. Корпорації не люди; Багаті отримують лише один голос

Корпорації не люди, і вони не повинні відігравати роль у формуванні політики. Те саме стосується надбагатих та інвестиційних банків, через які вони виявляють свою волю. Інформацію, яку вимагають розробники політики, повинні надавати державні службовці, професори та інші експерти, які займаються об’єктивною оцінкою поточного стану нашої країни без тиску для отримання прибутку.

Багаті – це просто люди; Вони не мають більше прав, ніж будь-хто інший. Вони не повинні грати особливої ролі у визначенні політики. Ті, хто використовує гроші, прямо чи опосередковано, для впливу на політику, займаються корупцією та хабарництвом. Ми не повинні приховувати таку злочинність, використовуючи такі нешкідливі терміни, як «консультування» та «лобіювання».

Ми повинні надати державній службі повноваження, щоб уряд відновив незалежність від корпорацій і міг створити жорсткі регуляторні системи для захисту людей. Ми робили це раніше і можемо зробити це знову. У цьому процесі багато корпорацій, таких як банки, комунікаційні та енергетичні компанії, будуть націоналізовані, і керуватиме компетентним штатом державних службовців, які мають загальне благо як свою священну місію. Інші корпорації працюватимуть як колективи на місцевому рівні під власністю та під контролем громадян. Таке етичне управління має прецеденти, що сягають давніх часів і не потребує ідеологічного оформлення.

 1. Економіка народу і для народу

Без економічної рівності та жорсткого регулювання фінансів демократія неможлива. Поки ми спали, хитра фракція десятиліттями заробляла великі багатства незаконними та аморальними засобами, а потім накопичувала гроші, створені магією за кордоном. Більшість наших громадян навіть не можуть уявити корупцію, яка поширилася скрізь за блискучими фасадами промисловості та влади.

Все це припиниться. Ми надаємо повноваження тисячам професійних аудиторів у Службі внутрішніх доходів та інших державних бюро, які за підтримки ФБР будуть йти вперед і безстрашно проводити повні перевірки всіх гілок влади, включаючи Міністерство оборони. Ми вимагатимемо повного фінансового аудиту Конгресу та всіх його членів. Так само буде перевірено вся виконавча влада та всі основні члени судової влади. Ми не будемо боятися звільнити, оштрафувати й ув’язнити тисячі людей, а в разі потреби й більше.

Як тільки уряд знову присвятить себе турботам наших почесних громадян, ми розпочнемо цей процес для корпорацій і для супербагатих.

Пам’ятайте, що ті, хто користується непристойним багатством, отримали його через несправедливий доступ до капіталу в поєднанні з незаконною діловою практикою. Їхні активи будуть скорочені до розміру, щоб вони більше не могли використовувати ці кошти для підриву журналістики, політики чи освіти. Відтепер фінанси будуть суворо регульованою сферою, насамперед підконтрольною державним організаціям, підзвітним людям. Регіональні банки матимуть форму кооперативів, якими керують громадяни заради місцевої економіки. Не буде дозволено використовувати цифрові валюти, які піддають громадян ризику з боку непідзвітних транснаціональних банків.

 1. Підтримуйте справжню освіту та журналістські розслідування

Політика не може бути значущою, якщо нашим громадянам відмовляють у доступі до якісної освіти, яка їм потрібна, щоб критично мислити про наше суспільство та повною мірою використовувати безмежний потенціал своєї уяви. Громадянам необхідно вивчати історію та літературу, філософію та науку з дитинства, щоб мати змогу осягнути складні проблеми нашого часу.

Ми створимо нову систему освіти, в якій до всіх громадян ставляться однаково. Фінансування шкіл ніколи не буде прив’язане до місцевих податків на нерухомість. Вчителі будуть винагороджені так само добре, як і будь-який член суспільства. Кожен матиме право на якісну освіту, тому що ми очікуємо, що кожен буде активним громадянином.

Журналістика – це розширення освіти, і тому вона має інформувати наших громадян про реальні проблеми, а не сенсаційні події, і повинна навчити їх критично мислити про економічні та культурні реалії, що стоять за поверхнею речей.

На жаль, журналістика виродилася в ганебний мул, який заповнює газети, телевізійні передачі та інтернет-пости гротескними зображеннями та банальними фразами, зневаженим контентом, який звертається до наших найгірших ангелів.

У той час як громадяни повинні навчитися об’єктивно мислити і працювати разом, щоб створити краще суспільство, замість цього їх бомбардують сміттям, яке стимулює сексуальний потяг або сприяє бездумному споживанню.

Уряд повинен підтримувати незалежні ЗМІ на місцевому та національному рівнях, які спрямовані на пошук істини і які заохочують громадян думати самостійно. Журналістика-розслідування про серйозні проблеми сучасності, смілива журналістика повинна знову стати життєздатною кар’єрою.

Мистецтво, чи то живопис, скульптура, дизайн, драматургія, музика чи література, має бути частиною життя наших громадян. Уряд підтримуватиме таку діяльність, щоб дати громадянам впевненість у самовираженні та самостійно сформулювати бачення нашого майбутнього. Громадян не можна примушувати покладатися на блискучі зображення чи блискучі фрази, створені корпоративними ЗМІ.

Сприяння художньому самовираженню звільнить молодь від банальної та маніпулятивної культури, з якою вони стикаються сьогодні, яка спрямовує їх до короткочасних задоволень і позбавляє можливості робити внесок у своє суспільство. Дати їм можливість знімати власні фільми, власні газети та власні картини та фотографії, одержуючи гідну платню за цю роботу, додасть їм впевненості, що вони можуть змінити суспільство.

 1. 13-а поправка вимагає припинення рабства

13-а поправка до нашої Конституції прямо забороняє рабство. Проте у нас є громадяни, багато з яких змушені в боргах через зневажливу практику банків, які працюють на фабриках і в магазинах як ефективні раби. У нас у в’язницях сидять громадяни, часто за надуманими звинуваченнями, яких змушують працювати безоплатно або навіть вимагають бачитися зі своїми близькими. Усі ці злочини спрямовані на прибуток корпорацій.

Ці огидні дії будуть припинені без винятку шляхом суворого застосування 13-ї поправки.

Транснаціональні корпорації, які видають себе за американських, зневажливо ставляться до американських робітників. Навіть поліцейські, солдати та працівники місцевих і федеральних установ і підприємств зневажливо ставляться, як до рабів, корпорації, які бажають звести їх до залежності від основного доходу, грубо порушуючи 13-у поправка.

 1. Торгівля має бути екологічною та справді вільною

Торгівля може бути цінною можливістю для обміну між громадами по всьому світу. Але торгівля, як вона практикується сьогодні, завдає шкоди нашій дорогоцінній екосистемі та нашим людям. Торгівля означає лише величезні контейнеровози, контрольовані інвестиційними банками, які викидають жахливий дим, перевозячи товари через океани для прибутку небагатьох, а не на користь тих, хто виробляє товари, чи тих, хто ними користується.

Це не є позитивом для громадян Землі, і це, безумовно, не є «інтернаціоналізація», щоб місцеві галузі промисловості та ферми були знищені «торговельним» плануванням інвестиційними банками та спекулянтами, а громадяни потрапили в залежність від імпорту товарів проти їхньої волі. Ми повинні разом повністю переосмислити, що означає торгівля, і створити 100% систему вільної торгівлі викопним паливом, яка буде доступною для всіх і яка поважає потреби місцевих громад.

 1. Моральний занепад лежить в основі цієї політичної кризи

Нинішня криза – це перш за все духовна криза. Поки ми спали, наша нація глибоко впала в декаданс і нарцисизм. Ця цивілізаційна хвороба псує навіть тих, хто має найкращі наміри. Скромність, ощадливість і порядність зникли з нашого словникового запасу. Невидимий внутрішній світ цінностей і характерів, який має бути ядром моральних міркувань громадян, замінено видовищем, яке залишає громадянина пасивним споживачем бруду.

Поки ми не зможемо контролювати свої власні дії й лише тоді сформувати спільноти, які можуть вимагати праведності, поки ми не зможемо довіряти своїм сусідам, відверто говорити з нашими дітьми та підтримувати спільні цінності, ми не зможемо протистояти силам, які захопили контроль нашої країни.

 1. Трансформувати військово-розвідувальний комплекс

Непідконтрольні військові дозволяють корпораціям брати наші податкові долари та перераховувати їх безпосередньо на свої банківські рахунки через продаж завищеної зброї, яка не підлягає зовнішньому огляду або науковим випробуванням.

Нам потрібні чоловіки та жінки, які готові віддати життя за свою країну. На жаль, ці благородні почуття були цинічно неправильно спрямовані. Збройні сили та розвідувальна «спільнота», яка оточує її як півтінь, повинні бути трансформовані та присвячені, перш за все, пом’якшенню та адаптації до зміни клімату та іншим реальним загрозам безпеки, як-от біофашизм.

Сміливість солдатів має бути зосереджена на небезпечній роботі з припинення правління нашою країною гігантів з викопного палива та їхніх лакеїв, а також на завдання трансформації нашої економіки.

Солдати! Якщо ви не можете протистояти енергетичним царям, як ви можете назвати себе хоробрими?

Порушуючи застереження Джорджа Вашингтона про небезпеку «заплутування нашого миру та процвітання», ми кинулися з головою на численні таємні договори, які мимохідь називають «обмін розвідувальними даними» та «співпраця у сфері безпеки», які ведуть нас до катастрофи, подібної до 1914 року. Тоді такі секретні договори викликали жахливий ефект доміно, які втягнули світ у катастрофічну війну.

Усі, хто працює на низькооплачуваних контрактних роботах для АНБ, усі, кому доводиться читати наші нескінченні електронні листи чи блукати небезпечними гірськими перевалами в Афганістані, усі, хто зобов’язаний переслідувати простих людей через дурні речі для розгульних корпорацій, послухайте мене! Істинно кажу вам: «Йдіть з нами! Вам нема чого втрачати, крім своїх кайданів».

 1. Зупинити небезпечний вплив технологій на наших громадян

ЗМІ представляють експоненційну еволюцію технологій як безсумнівний позитив. Однак у більшості випадків вплив таких нових технологій позбавляє нас здатності зосередитися, позбавляє нас можливості думати самостійно і позбавляє нас усвідомлення, необхідного для функціонування як громадян. Технологія використовується як засіб, що викликає у нас залежність від короткочасної стимуляції. Такі електронні інструменти приносять прибуток корпораціям, але вони не дозволяють громадянам зрозуміти серйозність кризи, з якою ми стикаємося.

Ми хочемо взаємодіяти з іншими, і нам потрібна робота, яка дозволяє нам співпрацювати з іншими. Але все, що ми зустрічаємо, — це записані повідомлення, автоматизовані перевірки та довгі ряди суперкомп’ютерів, які холодно підраховують корпоративні прибутки. Ми зовсім самотні в цифровій пустелі. Це не випадковість, а навмисний злочин.

Ми повинні критично переглянути, як технології впливають на суспільство, перш ніж використовувати їх. Технологія може бути надзвичайно корисною, але лише в тому випадку, якщо вона використовується для розв’язання справжніх проблем нашого віку, а не для маніпулювання нами.

Наукове розуміння стану нашої Землі та нашого суспільства має бути нашою метою завжди. Ми плутаємо науку з технікою на свій страх і ризик. Як писав Пол Гудман: «Незалежно від того, ґрунтується вона на нових наукових дослідженнях чи ні, технологія є галуззю моральної філософії, а не науки».

 1. Припинити антиінтелектуальну кампанію, щоб нас заглушити

Наші громадяни підлягають нескінченним кампаніям, які заохочують до антиінтелектуальних настроїв і які відбивають глибокі думки про світ. Зміна нашої культури не є природною, а нав’язується прихованими силами, які намагаються зробити нас слухняними.

Ми повинні підвищити рівень інтелектуальної заангажованості в кожному куточку нашої країни, заохочувати людей думати самостійно та пропонувати рішення самостійно. Читання, письмо і дебати мають вирішальне значення для цього процесу, і їх потрібно заохочувати.

Громадяни ніколи не повинні покладатися на легкі та химерні думки знаменитостей.

Ми не можемо дозволити отруйному лісу рекламних і піар-фірм приглушити громадян, нав’язати згори підступний культ себе. Воістину жахлива шкода, яку вони вже завдали. Банальна пустка заволоділа кожним телеканалом, окупувала кожен торговий центр і підкорила кожен офіс.

Рекламна і PR-індустрія має підпорядковуватися найсуворішим правилам, щоб наші громадяни мали змогу бачити зображення в ЗМІ, які заохочують до інтелектуальної діяльності та підтримують здорову спільноту. Громадяни мають право читати статті та дивитися передачі, які науково описують реальність нашого життя, а також право не бути об’єктом передач, які показують, як зразок, сцени з поблажливого життя багатих.

 1. Відродити ірокезський принцип семи поколінь;

Покінчити з культом зростання і споживання

Хоча конституція нації ірокезів мала глибокий вплив на Конституцію Сполучених Штатів, її зосередженість на сталості була трагічно пропущена нашими батьками-засновниками. Ніколи не можна забувати традиції ірокезів та інших корінних народів. Принцип «сьомого покоління» нації ірокезів вимагає від нас подумати, як наші сьогоднішні рішення вплинуть на життя наших нащадків за сім поколінь у майбутньому. Цей принцип є науковим і раціональним, і він різко контрастує з ірраціональним припущенням, що океани, ліси та луки є товарами, які належать приватним особам або корпораціям, і що їх можна знищити заради особистої вигоди.

Принцип «сьомого покоління» має бути доданий до Конституції як поправка, яка послужить основою для повної переоцінки наших економічних і культурних припущень.

Ми повинні припинити використовувати оманливі терміни, такі як «зріст» і «споживання», щоб оцінити добробут нації. Ми повинні разом розглядати здоров’я всіх наших громадян, багатство навколишнього середовища та процвітання диких тварин і рослин.

Співпраця необхідна для нашого виживання. Ми не можемо розв’язувати проблеми за допомогою бюджетів, якщо бюджети лише заохочують залежність від грошей. Ми повинні створити бартерні системи між громадянами, щоб сусіди могли допомагати один одному та створити програми взаємної підтримки, які роблять сім’ї та громади самодостатніми.

Охорона здоров’я не може бути забезпечена лише шляхом перекидання державних грошей з одного рахунку на інший. Ми також повинні надати громадянам можливість піклуватися один про одного, достатньо навчитися медицини, ліків на травах і правильних фізичних вправ, вилікувати багато хвороб самостійно, не використовуючи гроші взагалі.

 1. Фермерство для людей та здорове та справедливу харчову економіку

Швидке підвищення температури, викликане глобальним потеплінням, призведе до експоненційного зростання вартості їжі протягом наступного десятиліття і зробить сільське господарство найважливішим видом діяльності для виживання. Ми навіть не почали готуватися до цієї катастрофи.

Ми повинні залишити цю збанкрутілу систему промислового сільського господарства і повернутися до фермерства народом і для людей. Земля має бути розподілена між великою кількістю громадян, щоб використовувати її як сімейні ферми. Тут немає чого жаліти чи засуджувати. Ґрунт і вода, подаровані нам нашою матір’ю-Землею, ніколи не були та ніколи не будуть власністю корпорацій.

Вся система розподілу для сільського господарства повинна бути врегульована і, таким чином, стати справедливою. Набагато важливіше виробляти їжу таким чином, щоб не пошкодити наші ґрунти та воду, ніж для небагатьох заробляти статки на експорті сільськогосподарської продукції. Американці повинні прийняти стійке органічне землеробство, і зробити це зараз.

 1. Ні Республіканська партія, ні Демократична партія не описані в Конституції

Цирк імпічменту з трьох кіл показав нам, що нинішня політична система не має нічого спільного з Конституцією. Управління померло, а політика зведена до бійки між корпоративними лобістами, інвестиційними банкірами, експертами в ЗМІ та багатими, яким вони служать. ЗМІ, які вже давно відмовилися від будь-якої журналістської чесності, лише кидають яйця на борців, як п’яну юрбу.

Усі дебати навколо формулювання та реалізації політики мають вирішуватися прозоро в урядових установах, визначених Конституцією.

Проте сьогодні політика формується корпораціями або обговорюється в непрозорих і непідзвітних політичних партіях у відверто неконституційний спосіб. Не піддавайтеся обману. Демократична партія та Республіканська партія не описані в Конституції, і вони не представляють переважну більшість наших громадян.

Залишати рішення щодо політики політичним партіям, які не врегульовані Конституцією, є і злочинним, і неконституційним, і цю практику необхідно припинити.

Політичні партії є відповідним місцем для громадян на місцевому рівні для зустрічей та обміну ідеями. Конституція не надає Демократичній і Республіканській партіям ніякої ролі в управлінні або у формуванні політики. Управління має здійснюватися через підзвітні державні установи прозоро, без будь-яких корпоративних грошей, будь-де.

 1. Припинити режим масок і вакцин

Надбагаті, ховаючись за корумпованими урядовцями, фіктивними неурядовими організаціями та різними декадентськими знаменитостями, домагаються режиму масок і політики карантину, покликаних ізолювати нас один від одного та знищити наше конституційне право на свободу зібрань.

Наука чітко демонструє, що маски завдають шкоди здоров’ю і є явною формою тиранії. Те ж саме стосується локдаунів.

Багаті використовують свої акції в медіа-гігантах, щоб вимагати, щоб новини били по барабану локдауну місцевої економіки та вакцин.    

Вони підкупили експертів, щоб вони доводили негайне впровадження вакцин, які не були випробувані на тваринах, звільнені від юридичної відповідальності та розроблені таємно. Ці вакцини містять модифіковану РНК, яка спричинить серйозні захворювання, такі як рак, хвороба Альцгеймера, хвороба Паркінсона та інші недуги. Це зовсім не вакцини, а скоріше оголошення війни людям, прихованим у сахариновому сиропі здоров ‘я, безпеки та надійності.

Цей незаконний режим вакцин змусить кожного вводити хімічні речовини, визначені таємно багатонаціональними корпораціями, а потім схвалені глобальними та національними агентствами, які вони захопили під контроль. Вчені та громадяни були виключені з політичних дебатів в порушення конституції.

Цю кризу використовують, щоб підштовхнути до постійного спостереження, заміни грошей цифровими валютами, які контролюються транснаціональними банками, і знищення всього малого бізнесу. Їжа, яку ми повинні їсти, контролюється транснаціональними корпораціями, ліки, які нам потрібні для лікування, контролюються фармацевтичними компаніями, освіта, яка нам потрібна, щоб розуміти світ, і журналістика, яка нам потрібна для того, щоб бути в курсі, вилучена глобальними інвестиційними банками та мультимільярдерами.